Úklidový pracovník / Úklidová pracovnice (25 hodin týdně) - OZZ, OZP / Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

FirmaRANOB s.r.o.
ÚvazekZkrácený úvazek
Mzda12 500 Kč až 13 500 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

VYHRAZENO pro OZZ, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. 1. kontakt telefonicky ve všední dny v době 8:00-16:00 h., e-mailem. Tel.: 732 180 026, e-mail: [email protected]

Požadavky:
vhodný zdravotní stav pro výkon úklidových prací; flexibilita, samostatnost, důslednost, zodpovědnost a aktivní přístup k práci; dostatečné komunikační schopnosti a příjemné vystupování; kladný vztah k pořádku a čistotě; manuální zručnost v úklidu - praxe v oboru vítána; nástup IHNED

Náplň práce:

- úklid kancelářských, sociálních a nebytových prostor administrativní budovy v ranních a dopoledních hodinách
- vedení výkazové dokumentace
- odpadové hospodářství
- komunikace se zákazníkem

Pracovní doba: 6:00 - 11:30hod.

Nabízíme:

- práce v moderním a čistém prostředí
- práce v příjemném a zavedeném kolektivu
- pracoviště v centru Ostravy - dobrá dostupnost MHD
- zkrácená pracovní doba
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
- místo je vyhrazeno pro osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné
- možnost vyššího výdělku výkonem mimořádných prací

Vhodné i pro absolventy

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Ostrava, Česko
mzda, plat (hrubý):12 500 Kč až 13 500 Kč
typ pracovního úvazku:Zkrácený úvazek
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 12. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:RANOB s.r.o., IČ: 28326890
počet volných pracovních míst:2
datum zveřejnění nabídky práce:05. 02. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)